777 222 910
info@gko.cz

     

hřiště: UZAVŘENO

simulátor:
PO-NE:
8-22 hod
rezervace ZDE     

Golf Klub Osyčina nabízí znormované 9 jamkové hřiště, driving range délky 270 m
a cvičné plochy. Občerstvit a ubytovat se můžete ve stylové roubené klubovně.
V mimosezóně nabízíme hru na golfovém simulátoru aboutGolf.

     

INDOOR
Simulátor AboutGolf INFORMACE

     
«« Prosinec - 2019 »» 2018 | 2020
PoÚtStČtSoNe
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          
 

Reciprocity a Východočeský golfový pas

Od roku 2015 došlo k velké změně v oblasti reciprocit. V Královéhradeckém a Pardubickém kraji vzniklo spojení golfových klubů, které vytvořily Východočeský golfový pas. Všichni naši členové s uhrazeným ročním hracím poplatkem (řádní členové) obdrží tento samolepku Východočeského golfového pasu na své federační kartičce, která je každý rok k dispozici na recepci po uhrazení příspěvků a hrají za 30% na všech zapojených hřištích. Mnoho dalších partnerských klubů také poskytuje výhody držitelům pasu. Proto můžete cestovat po hřištích více než kdy dříve. Vyzvedněte si svoji kartičku se samolepkou VGP na recepci.

více informací na www.golfpas.cz

Základní informace k Východočeskému golfovému pasu (VGP):

Nejvýhodnější možnost hrát golf ve Východočeském kraji na všech zapojených hřištích!

 Východočeský golfový pas umožní všem řádným členům zapojených klubů hrát na  hřištích v Královéhradeckém a Pardubickém kraji za poloviční cenu, a to 7 dní v týdnu v jakýkoli čas.

 Jak mohu VGP získat?

Držitelem VGP se stává každý řádný člen (uhrazené roční hrací fee) jednoho ze zapojených klubů (s výjimkou "udržovacích členství").

Zapojené kluby 2019:

Co mi VGP přinese?

Možnost cestovat a poznávat všechna hřiště regionu s výrazně nižšími náklady. Držitelé pasu hrají na všech zapojených hřištích za 30% fee kdykoliv (cena 30% fee je počítána z ceníkové ceny). 

Další výhody získávají držitelé VGP na spolupracujících hřištích.

 

Jak VGP vypadá?

Jedná se o jednoduchou stříbrnou samolepku s hologramem loga VGP, kterou Vám ve Vašem klubu nalepí přímo na federační kartu a Vy se o nic již starat nemusíte. Pouze tuto kartu s hologramem ukážete na recepci hřiště, kam jste si přijeli zahrát. (Foto dole v příloze)

Jsou výhody VGP nějak limitovány?

NE. Čerpání výhod z VGP není limitováno ani denní dobou, dnem, nebo počtem omezených fee. Zkrátka kdykoliv přijedete si zahrát, máte speciální podmínky jisté.

První tři roky fungování (roky 2015, 2016 a 2017) Východočeského golfového pasu probíhala na všech členských hřištích Východočeská Golfová Tour. Tato série turnajů měla za úkol rozcestovat hráče a umožnit jim poznat další devítijamková hřišťe v regionu. Zapojená hřiště přispěla na  hodnotné ceny, které byly každý rok předány vítězům ve dvou kategoriích.

 

OSTATNÍ RECIPROCITY PRO ČLENY GOLF KLUBU OSYČINA:

 

HŘIŠTĚ naši členové u nich jejich členové u nás
Svratka 30% 30%
Olomouc 20% 20%
Kšírovka 20% 20%
     

 

 


 

  

     
 
   
 
 
 
Copyright © 2013 Golfový klub Osyčina - Všechna práva vyhrazena | Mapa stránek
Vytvořilo webové studio Pixel Design | Redakční systém Web-SOUL
Tvorba webových stránek
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace